Nowa kolekcja

Kolekcja tkaniny plisowanej Allegro Pearl to przepiękne kolory materiału z powłoką termoizolacyjną Perlex.       Idealne do okien od strony południowej, południowo zachodniej i okien dachowych.                                                                     

      Zobacz ofertę tkanin plisowanych   

                                            

 

Plisy

Plisy VEGAS to system osłonowy dopasowany do nowoczesnych mieszkań. Żaden inny system nie daje tyle możliwości kreatywnego kształtowania wnętrz.

Czy to stylowo i delikatnie, czy też odważnie i dekoracyjne - dzięki swemu ponadczasowemu designowi oraz elegancji plisy dopasują się do indywidualnego stylu wykończenia wnętrza, do Państwa stylu życia czy też do Państwa ulubionego koloru.Czas montażu 5-10 minut, demontażu 5-10 sekund.

Read more: Plisy

Moskitiera plisowana

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz najnowszy produkt - moskitierę drzwiową, plisowaną.

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana tu sztywna, plisowana siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Takie rozwiązanie daje możliwość zastosowania systemu do bardzo dużych szerokości jednocześnie gwarantując łatwą i płynną obsługę moskitiery.

Moskitiery plisowane oferujemy w pięciu kolorach: białym, ciemno brązowym i karmelowym oraz lakierowanym na złoty dąb i orzech. Na życzenie można go wykonać w dowolnym kolorze RAL (malowanie proszkowe).

Read more: Moskitiera plisowana

FaLang translation system by Faboba
stat4u